سوالات متداول

شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،  از طریق فرم زیر یا از صفحه پرسش و پاسخ ، سوال خود را مطرح کنید .

ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

دوست عزیز و گرامی

 

برای راهنمایی و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

در صورت نیاز از شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۴ الی ۸ شب به مجموعه ما واقع درخیابان آمادگاه، مجتمع پزشکی سپاهان، ساختمان شماره ۲، واحد۱۵ با تلفن ۳۲۲۱۰۷۰۸ – ۳۲۲۰۷۹۴۶ – ۳۲۲۳۱۹۸۳  مراجعه نمایید.

 

لطفا سوالات زیر را مطالعه کنید . چنانچه پاسخ خود را پیدا نکردید از طریق فرم زیر یا قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح نمایید . ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهم داد.

 

ما را همراه و همراز خود بدانید.

سلامتی شما آرزوی قلبی ماست.

سوالات متداول

عمل لابیاپلاستی برای چه افرادی انجام میشود؟

تمامی افراد می تواند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند به جز کسانی که مشکلات عفونت و موارد منع عمل لابیاپلاستی را دارند. اگر فرد در حالت طبیعی باشد می تواند لابیاپلاستی انجام دهد. ولی به صورت کلی عمل لابیاپلاستی به افراد که مشکلات زیر را دارند توضیه می شود:

  • عدم تقارن لابیاها
  • کاهش تحریک کلیتوریس
  • چین و چروک لابیا
  • عدم زیبایی لابیا
  • درد به هنگام رابطه جنسی
  • تعداد بالای زایمان
  • لابیا مینورهای بزرگ
چه آزمایشهایی برای زنان ضروری است؟

زنان به طور مرتب باید مورد چکاپ قرار گیرند. زیرا بسیاری از بیماری های زنان بدون علامت و مخفی است . از جمله ای چکاپ ها، ماموگرافی برای پیشگیری از سرطان پستان، پاپ اسمیر برای پیشگیری از سرطان دهانه رحم و تراکم استخوان برای پیشگیری از پوکی استخوان

چند جلسه درمان با استفاده از لیزر مونالیزا نیاز است؟

تعداد جلسات استفاده ازلیزر مونالیزا تاچ برای جوانسازی واژن برای هر فردی متفاوت می باشد معمولا طول درمان با استفاده از این روش ۵ الی ۱۵ دقیقه می باشد.

آیا عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

متاسفانه این باور غلط در مردم وجود دارد که جراحی زیبایی لابیاپلاستی با کاهش میل جنسی روبرو است اما این یک تصور کاملا غلط است. تحریک جنسی در زنان در نقاط دیگری صورت میگیرد که لابیا اگر بزرگ باشد این تحریک کمتر صورت میگیرد و افرادی که لابیا کوچکتری دارند از میل جنسی بیشتری برخوردار هستند. پس این جراحی نه تنها باعث کاهش میل جنسی نمی شود بلکه به افزایش آن کمک می کند.

دوره نقاهت جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

دوره نقاهت جراحی لابیا پلاستی بسیار کم است. به دلیل جریان خون بالای در بخش لابیا، بهبودی این جراحی به سرعت انجام می شود و دوره نقاهت آن ۳ روز است. بعد از جراحی لابیاپلاستی باید یک روز در خانه استراحت کنید. یه ماه ورزش نکنید و پس از ۱۰ روز تما بخیه ها جذب می شود و یک ماه نباید نزدیکی صورت گیرد.

آیا جراحی لابیا پلاستی بیهوشی دارد؟

جراحی لابیاپلاستی نیازی به بیهوشی ندارد و به صورتی سرپایی با بی  حسی موضعی انجام می شود.

عمل لابیا پلاستی شامل بیمه می شود؟

همانطور که تمامی جراحی های زیبایی شامل بیمه نمی شوند، جراحی زیبایی لابیاپلاستی هم شامل بیمه نمی شود.

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن چگونه انجام می شود ؟

در ابتدا نیاز است که جراح زیبایی زنان شما را معاینه کند ، پس از آن شما باید یکسری آزمایشات خاص را که جراح تعیین می کند را انجام دهید ، سپس براساس وضعیت شما ، نیاز شما و میزان گشادی واژن جراح تعیین می کند که کدام روش تنگ کردن واژن را انجام دهید .

آیا بعد از تنگ کردن واژن ، در زمان مقاربت جنسی اذیت می شوم ؟

خیر عزیزم ، چون به مقداری که لازم باشد ، تنگ کردن واژن انجام می شود

آیا تنگ کردن واژن بی خطر است ؟

تنگ کردن واژن کاملا ایمن است ، در این روش جراح با بی حسی موضعی درد در حین جراحی را کاهش می دهد ، پس از جراحی تنگ کردن واژن هم اگر شخص تمام توصیه های جراح را انجام دهد ، از عفونت و درد پیشگیری می کند .

تنگ کردن واژن چقدر طول می کشد ؟

مدت زمان تنگ کردن واژن را به شکل دقیق نمی شود بیان کرد ، زیرا تنگ کردن واژن بسته به روش درمانی و میزان وسعت ناحیه متفاوت است ، معمولا مدت زمان تنگ کردن واژن از نیم تا یک ساعت متفاوت است .

تنگ کردن واژن برای چه اشخاصی مناسب است ؟

تنگ کردن واژن برای اشخاصی که در اثر عوامل مختلف نظیر ژنتیک ، بالارفتن سن ، زایمان های متعدد طبیعی دچار گشادی واژن شده اند ، مناسب است ، بهتر است بدانید در اشخاصی که بی اختیاری ادرار استرسی دارند ، تنگ کردن واژن کمک کننده است .

از ما بپرسید