ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟
Don't have an account? Sign Up

چه کسانی کاندیدای عمل لابیاپلاستی هستند؟

چه کسانی کاندیدای عمل لابیاپلاستی هستند؟ کدام لابیا ها نیاز به ترمیم دارند ؟   

۱- عدم قرینه بودن لابیا ها
این دسته از افراد غالبا با کاهش اعتماد به نفس و احساس عدم رضایت فردی از بدن خود مواجه هستند .  در صورتی که این عدم قرینه بودن کاملا طبیعی و عادی است . پس از معاینه و مشاوره های لازم اگر فرد به این نتیجه رسید. که با انجام این عمل شرایط بهتری را تجربه می کند می تواند برای انجام این عمل اقدام کند.

    ۲- زنان یا دخترانی که به دلیل لابیا های بزرگ در انجام امور روزانه دچار مشکل هستند.
در بعضی از دختران یا زنان لابیاهای بزرگ باعث محدودیت در انتخاب لباس یا ورزش می شود،به علت بزرگی و ایجاد اصطکاک مکرر فرد دچار زخم،سوزش و خارش مداوم می شود.
این وضعیت پس از انجام معاینه توسط متخصص زنان و انتخاب تکنیک مناسب کاملا قابل اصلاح است.

    ۳- لابیا های بزرگ و به شدت تیره و آویزان.
در بعضی از زنان و دختران به دلیل تغییرات شدید هورمونی در دوران بلوغ ممکن است هایپر ترافی لابیاها اتفاق بیفتد که البته جای هیچ نگرانی نیست ولی اگر فرد دچار درد،سوزش،اصطکاک زیاد،عدم انجام ورزش هایی نظیر دوچرخه سواری یا سوارکاری و یا احساس نارضایتی جنسی شود با مراجعه و انجام لابیا پلاستی می تواند از این شرایط خداحافظی کند.

    ۴- رعایت بهداشت را سخت می کند‌
شخصی که دچار بزرگی در لابیاها است اغلب در شستشو با بخش هایی که چین و چروک بیش از حد خورده دچار وسواس می شود
چون باکتری های بیشتری در این ناحیه تجمع می کنند بنابراین شخص سعی می کند با شوینده ها به صورت مداوم شستشو انجام دهد تا از بوی نامطبوع جلوگیری کند که این مسیله خود باعث خشکی و از بین رفتن باکتری های مفید ناحیه تناسلی می شود و درد سر های تازه ایجاد می کند.بنابراین فرد می تواند با انجام یک عمل ترمیمی و درمانی کم هزینه شرایط بهداشتی بهتری را برای خود فراهم کند.