ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟
Don't have an account? Sign Up

لابیاپلاستی چیست ؟ 

  عمل جراحی لابیاپلاستی چیست و  در اصفهان توسط دکتر الهه امیری چگونه انجام می شود؟ انواع لابیا ها و نحوه ی ترمیم آنها به چه صورت است؟ 

لابیاپلاستی یک جراحی ترمیمی و زیبایی در زنان است. این درمان تا چند سال پیش با جراحی و دوره نقاهت طولانی و هزینه های بیمارستانی انجام می شد. اما در حال حاضر با توجه به رشد تکنیک های زیبایی و ترمیمی در حوزه زنان یک جراحی متداول سبک و سرپایی بدون نیاز به بستری و بیهوشی است که با صرف هزینه و زمان کم در مطب زنان قابل انجام است.

    دستگاه تناسلی زنان از سه قسمت لب های درونی(لابیا مینور)لب های بیرونی(لابیا ماژور) و کلیتوریس تشکیل شده است. اگر لیزر روی لابیاهای کوچک انجام شود لابیا مینور و اگر روی لابیاهای بزرگ انجام شود به آن جراحی لابیا ماژور می گویند.همچنین اگر بافت اضافی پوشاننده کلیتوریس برداشته شود به آن هودکتومی گفته می شود.

چین و چروک در ناحیه تناسلی امری طبیعی و کاملا عادی است ولی در بعضی از افراد این چین و چروک ممکن است زیاد باشد که فرد را دچار مشکلاتی بکند. از جمله دلایل بد فرمی لابیاها می توان به این موارد اشاره کرد:
۱-ژنتیک
۲-کاهش یا افزایش شدید وزن
۳-زایمان های سخت و یا متعدد
۴-اختلالات هورمونی

    به هر دلیلی اگر این بد فرمی ایجاد شده باشد می تواند باعث مشکلاتی برای یک زن یا دختر شود. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱-احساس درد بدون دلیل در ناحیه تناسلی
۲-احساس درد در هنگام رابطه جنسی و کاهش میل در اثر درد
۳-ایجاد عفونت و قارچ های مکرر و مقاوم به دارو
۴-ایجاد باکتری های بیشتر و تولید بوی نامطبوع
۵-عدم تحریک کلیتوریس و پایین آمدن احساس رضایت جنسی
۶-به تاخیر انداختن ارگاسم به دلیل عدم تحریک درست
۷-برجستگی و نمود ظاهری بیشتر هنگام استفاده از لباس هاس تنگ و معذب نمودن فرد
۸-ایجاد احساس نارضایتی فرد از اندام جنسی و احساس خجالت و نگرانی
۹-آمیزش دردناک

    امروزه با توجه به روند رو به رشد اشتراک مطالب و آگاهی بیشتر زنان و دختران افراد به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند زندگی آسوده تر و شادتری را تجربه کنند در مجموعه دکتر الهه امیری شما می توانید بعد از انجام معاینه و گرفتن مشاوره های تخصصی با استفاده از تجربیات تیم متبحر دکتر امیری نسبت به انتخاب تکنیک مورد نظر خود به صورت دقیق تری تصمیم بگیرید و مطمین باشید پس از انجام لیزر زمانی که در حال گذراندن دوران استراحت و نقاهت خود هستید مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن در واتس اپ (۰۹۳۳۷۷۰۶۱۵۹) پاسخگوی سوالات شما هستند